KONTAKTAI

UAB „ALPI Baltika

Logistikos g. 2, 
Sausių km., Lentvario sen.,
LT-21401, Trakų raj., Lietuva

Tel.: + (370) 5 2058404
Faks.: + (370) 5 2058401
El. paštas: info@alpi.lt

Administracija

 

Eimantas Šivickas
Direktorius

Tel. +370 5 2058404
Faks. +370 5 2058401
eimantas@alpi.lt

Laurynas Bernadišius
Pardavimų ir operacijų vadovas

Tel. +370 659 60850
Faks. +370 5 2058401
laurynas@alpi.lt

Laura Černauskaitė
Buhalterė

Tel. +370 5 2058403
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 614 13413
laura@alpi.lt

Aistė Lukauskaitė
Administratorė

Tel. +370 5 2058404
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 686 60 397
aiste.lukauskaite@alpi.lt

 

 

 

Indrė Levinskienė
Administratorė
(tikslinėse atostogose)

Tel. +370 5 2058404
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 686 60 397
indre@alpi.lt

 Viktorija Bernadišienė

Pardavimų vadybininkė

(tikslinėse atostogose)

Tel. +370 5 2058414
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 615 47230
viktorija@alpi.lt

 

 Grigorijus Orlovas

Pardavimų vadybininkas

Tel. +370 699 88610
Faks. +370 5 2058401
grigorijus@alpi.lt

 Rita Diškevičiūtė

Pardavimų vadybininkė

Tel. +370 5 2058413
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 616 45520
rita@alpi.lt

 

 

  
Kelių transporto skyrius

Simas Baranauskas

Transporto vadybininkas

Švedija, Norvegija

Tel. +370 5 2058410
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 65979500
simas@alpi.lt

Mindaugas Mačius

Transporto vadybininkas

Švedija, Norvegija

Tel. +370 5 2058409
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 614 78717
mindaugas@alpi.lt
Agnė Agintavičiūtė

Transporto vadybininkė

Italija

Tel. +370 5 2058408
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 659 65161
agne@alpi.lt
Kristina Holm

Transporto vadybininkė

Lenkija, Suomija, Danija,
Graikija, Ispanija, Portugalija

Tel. +370 5 2058406
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 620 97973
kristina@alpi.lt

Eugenijus Urbonas

Transporto vadybininkas

Turkija

Tel. +370 5 2058411
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 615 17021
eugenijus@alpi.lt

Giedrius Naujalis

Transporto vadybininkas

Latvija, Estija, Anglija

Tel. +370 5 2058407
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 610 21091
giedrius@alpi.lt

Martynas Černius

Transporto vadybininkas

Vokietija, Beniliuksas

Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 659 60550
martynas@alpi.lt

Česlovas Būgas

Distribucijos vadovas

 

Tel +370 5 2058417
Faks. +370 528 40048
Mob. +370 687 76642
distribucija@alpi.lt

Dainius Sirvydis

Sandėlio vadovas

 

Tel +370 5 2058419
Faks. +370 528 40048
Mob. +370 659 43144
dainius@alpi.lt

Rolandas Makūnas

Sandėlio darbuotojas

 

Tel +370 5 2058419
Faks. +370 528 40048

Donatas Sirvydis

Sandėlio darbuotojas

 

Tel +370 5 2058419
Faks. +370 528 40048

 

Vaidotas Zaliauskas

Sandėlio darbuotojas

 

Tel +370 5 2058419
Faks. +370 528 40048

 

Raimondas Makūnas

Sandėlio darbuotojas

 

Tel +370 5 2058419
Faks. +370 528 40048

 

 

 

 

 

 

 
Oro ir jūrų transporto skyrius

Giedrius Laucevičius
Oro ir jūrų transporto vadybininkas 

Tel. +370 5 2058480
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 616 45572
giedrius.laucevicius@alpi.lt


Jolanta Vaitkevičienė
Oro ir jūrų transporto vadybininkė 

Tel. +370 5 2058412
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 659 78725
jolanta@alpi.lt



Karolis Kasperavičius
Transporto vadybininkas

Rusija, Ukraina, Moldova

Tel. +370 5 2058418
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 659 60446
karolis@alpi.lt