KONTAKTAI

UAB „ALPI Baltika

Logistikos g. 2, 
Sausių km., Lentvario sen.,
LT-21401, Trakų raj., Lietuva

Tel.: + (370) 5 2058404
Faks.: + (370) 5 2058401
El. paštas: info@alpi.lt

Administracija

 

Eimantas Šivickas
Direktorius


Tel. +370 5 2058404
Faks. +370 5 2058401
eimantas@alpi.lt

Laura Černauskaitė
Buhalterė

Tel. +370 5 2058403
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 614 13413
laura@alpi.lt

Indrė Levinskienė
Administratorė

Tel. +370 5 2058404
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 686 60 397
indre@alpi.lt

Rita Diškevičiūtė
Pardavimų vadybininkė

Tel. +370 5 2058413
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 616 45520
rita@alpi.lt

Ramūnas Pangonis
Pardavimų vadybininkas

Tel. +370 5 2051479
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 659 27790
ramunas@alpi.lt

Tomas Vazgys
Pardavimų vadybininkas

Tel. +370 5 2058416
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 659 60850
tomas.vazgys@alpi.lt

Viktorija Kurčikovaitė
Pardavimų vadybininkė

Tel. +370 5 2058414
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 615 47230
viktorija@alpi.lt

Kelių transporto skyrius

Simas Baranauskas

Transporto vadybininkas

Švedija, Norvegija

Tel. +370 5 2058408
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 65979500
simas@alpi.lt

Mindaugas Mačius

Transporto vadybininkas

Švedija, Norvegija

Tel. +370 5 2058409
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 614 78717
mindaugas@alpi.lt
Agnė Agintavičiūtė

Transporto vadybininkė

Italija

Tel. +370 5 2058408
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 659 65161
agne@alpi.lt
Raimundas Bučelis

Transporto vadybininkas

Vokietija, Anglija, Olandija
Belgija

Tel. +370 5 2058405
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 659 60550
raimundas@alpi.lt
 Kristina Holm

Transporto vadybininkė

Lenkija, Suomija, Danija,
Graikija, Ispanija, Portugalija

Tel. +370 5 2058406
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 620 97973
kristina@alpi.lt

Eugenijus Urbonas

Transporto vadybininkas

Turkija

Tel. +370 5 2058411
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 615 17021
eugenijus@alpi.lt

Giedrius Naujalis

Transporto vadybininkas

Latvija, Estija

Tel. +370 5 2058407
Faks. +370 5 2058407
Mob. +370 610 21091
giedrius@alpi.lt

Sigitas Virbalas

Distribucijos vadovas

 

Tel +370 5 2058417
Faks. +370 528 40048
Mob. +370 698 84306
sigitas@alpi.lt

Česlovas Būgas

Logistikos vadybininkas

 

Tel +370 5 2058419
Faks. +370 528 40048
Mob. +370 687 76642
ceslovas@alpi.lt

Vitalij Martyniuk

Sandėlininkas

 

Tel +370 5 2058419
Faks. +370 528 40048
Mob. +370 659 4314

Bernardas Karželis

Sandėlio darbuotojas

 

Tel +370 5 2058419
Faks. +370 528 40048

 

 

 

 

 

 

 
Oro ir jūrų transporto skyrius

Aistė Aleksejeva
Oro ir jūrų transporto skyrius

Tel. +370 5 2058480
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 616 45572
aiste@alpi.lt



Jolanta Vaitkevičienė
Oro ir jūrų transporto vadybininkė

Tel. +370 5 2058412
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 659 78725
jolanta@alpi.lt



Karolis Kasperavičius
Transporto vadybininkas

Rusija, Ukraina, Moldova

Tel. +370 5 2058418
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 659 60446
karolis@alpi.lt