KONTAKTAI

UAB „ALPI Baltika

Logistikos g. 2, 
Sausių km., Lentvario sen.,
LT-21401, Trakų raj., Lietuva

Tel.: + (370) 5 2058404
Faks.: + (370) 5 2058401
El. paštas: info@alpi.lt

Administracija

Eimantas Šivickas
Direktorius

Tel. +370 5 2058404
Faks. +370 5 2058401
eimantas@alpi.lt

Laura Černauskaitė
Buhalterė

Tel. +370 5 2058403
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 614 13413
laura@alpi.lt

Indrė Levinskienė
Administratorė

Tel. +370 5 2058404
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 686 60 397
indre@alpi.lt

Rita Diškevičiūtė
Pardavimų vadybininkė

Tel. +370 5 2058413
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 616 45520
rita@alpi.lt

Ramūnas Pangonis
Pardavimų vadybininkas

Tel. +370 5 2051479
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 659 27790
ramunas@alpi.lt

Oro ir jūrų transporto skyrius

Aistė Aleksejeva
Oro ir jūrų transporto skyriaus vadovė

Tel. +370 5 2058480
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 616 45572
aiste@alpi.lt



Jolanta Vaitkevičienė
Transporto vadybininkė

Tel. +370 5 2058412
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 659 78725
jolanta@alpi.lt



Darius Katinas
Transporto vadybininkas

Rusija, Baltarusija, Ukraina, Moldavija

Tel. +370 5 2058415
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 659 65161
darius@alpi.lt

Karolis Kasperavičius
Transporto vadybininkas

Rusija

Tel. +370 5 2058418
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 659 60446
karolis@alpi.lt

Kelių transporto skyrius

Silvestras Tamulevičius
Kelių transporto skyriaus vadovas

Švedija, Norvegija

Tel. +370 5 2058409
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 615 47230
silvestras@alpi.lt

Tomas Kilimonis 
Transporto vadybininkas

Švedija, Norvegija

Tel. +370 5 2058410
Faks. + 370 5 2058401
Mob.+370 659 60850
tomas@alpi.lt

Gintarė Kantaravičiūtė
Transporto vadybininkė

Norvegija

Tel. +370 5 2058414
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 659 56550
gintare@alpi.lt

Konstancija Keliuotienė
Transporto vadybininkė

Italija

Tel. +370 5 2058408
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 620 84496
konstancija@alpi.lt

Mindaugas Mačius
Transporto vadybininkas

Vokietija

Tel. +370 5 2058407
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 614 78717
mindaugas@alpi.lt

Raimundas Bučelis
Transporto vadybininkas

Latvija, Estija,
Olandija, Belgija

Tel. +370 5 2058405
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 659 60550
raimundas@alpi.lt

Kristina Holm
Transporto vadybininkė

Lenkija, Suomija, Danija,
Graikija, Ispanija, Portugalija

Tel. +370 5 2058406
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 620 97973
kristina@alpi.lt

Eugenijus Urbonas
Transporto vadybininkas

Turkija, Bulgarija,
Rumunija

Tel. +370 5 2058411
Faks. +370 5 2058401
Mob. +370 615 17021
eugenijus@alpi.lt

Sigitas Virbalas
Distribucijos vadovas

Tel +370 5 2058417
Faks. +370 528 40048
Mob. +370 698 84306
sigitas@alpi.lt

Česlovas Būgas
Logistikos vadybininkas

Tel +370 5 2058419
Faks. +370 528 40048
Mob: +370 687 76642
ceslovas@alpi.lt

Vitalij Martyniuk
Sandėlininkas

Tel +370 5 2058419
Faks. +370 528 40048
Mob: +370 659 43144