TRANSPORTO PASLAUGOS

Transporto paslaugos - sausumos, oro bei jūros keliais

Kokybiškos transporto paslaugos – tai įvairių krovinių gabenimas iš vienos vietos į kitą pasitelkiant modernias transportavimo priemones. Nesvarbu, į kokį pasaulio kraštą norima nugabenti krovinius – tai gali būti atlikta žemės, oro ar jūrų transportu.

 

Krovinių transportavimas sausumos keliais

Nepaisant to, kad šiuo metu sparčiai plinta vis modernesnės prekių pervežimo paslaugos, pavyzdžiui, oro transportas, tačiau įprastiniai žemės keliai lieka vienu iš pačių dažniausių pasirinkimų. Taip yra todėl, kad pervežimai sausumos keliais yra itin patogus transportavimo būdas, kadangi kroviniai gali būti pristatyti konkrečiu adresu, prie Jūsų namų, įmonės ar sandėlio durų.

UAB „ALPI Baltika” teikia šias žemės transporto paslaugas:

  • dalinių krovinių nuo 50 kg pervežimus;
  • Daliniams kroviniams skirtą grupavimą šiose šalyse: Lietuvoje, Skandinavijoje, Turkijoje bei kitose Europos šalyse;
  • transportavimas pilnomis mašinomis;
  • įvairias autotransporto paslaugas, kai kroviniai vežami į Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą, Moldovą bei Kazachstaną;
  • muitinės ir laikino sandėliavimo paslaugas;
  • konsultavimą gabenant nestandartinius ir/ar pavojingus krovinius.
  • pakabinamų drabužių pervežimą;

 

Jūrų transportas

Jūrų transporto paslaugos gali būti pasitelkiamos norint gabenti pačių įvairiausių išmatavimų ir svorio krovinius. Taip pat tai yra labai patikimas, ekonomiškas bei gana pigus būdas, kuris skirtas transportuoti prekes itin ilgais atstumais. Krovininių laivų talpumas leidžia prisitaikyti prie įvairių krovinių srauto poreikių.

UAB „ALPI Baltika” teikia pilnų ir dalinių krovinių gabenimo jūriniais konteineriais paslaugas Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Tolimuosiuose Rytuose – nuo konsolidavimo iki sandėliavimo.

 

Krovinių gabenimas oru

Pristatymo greitis, transporto kamščių, avarijų išvengimas – tai tik keletas svarbių aspektų, kurie lemia šį prekių pervežimo būdo pasirinkimą. Nepaisant to, kad oro transportas yra pati jauniausia transporto šaka, tačiau ji sparčiai populiarėja ir įgauna vis didesnį klientų pasitikėjimą. Pažangūs sprendimai leidžia pasiekti aukštą krovinių gabenimo kokybę.

 

Multimodalinių pervežimų galimybės

Multimodaliniai pervežimai – tai toks krovinių gabenimo būdas, kai yra naudojamos kombinuotos transportavimo priemonės, pavyzdžiui, vienam krovinio pristatymui organizuojamas gabenimas sausumos, oro, jūrų transportu. Toks transportavimas suteikia galimybę krovinį nugabenti kuo skubiau ir efektyviau.

Kvalifikuoti UAB „ALPI Baltika” darbuotojai pasirūpina tinkamiausio maršruto, transporto priemonių pasirinkimu, patikimu krovinių supakavimu – pagal kiekvieno kliento poreikius ir finansines galimybes.