PERVEŽIMAI ORU

Pervežimai oru - kainos ir privalumai

Pervežimai oru – tai krovinių gabenimo būdas, suteikiantis galimybę ypač greitai ir patikimai pervežti įvairių rūšių krovinius. Nesvarbu, kokioje vietoje esate, –  su moderniausiomis oro transporto priemonėmis nesunku pasiekti įvairiausius pasaulio kampelius. Efektyvus prekių pervežimas užtikrina, kad tiek jų siuntėjas, tiek gavėjas būtų patenkinti teikiamų paslaugų kokybe.

 

Pervežimų oru privalumai

  • Greitis. Moderni oro transporto įranga bei efektyvus aptarnavimas padeda užtikrinti greitą ir patogų krovinių pervežimo procesą, padedantį sutaupyti daug laiko. Tokia paslauga ypač aktuali tiems, kurie nori, kad krovinys į reikiamą vietą būtų pristatytas reikiamu laiku. Krovininiai lėktuvai puikiai tinka gabenti greitai gendančius maisto produktus, pavyzdžiui, vaisius, uogas, daržoves. Žinoma, jais gali būti pervežami ir vertingi daiktai – brangakmeniai, vertybiniai popieriai. 
  • Patogumas. Krovininis lėktuvas vienu metu gali skraidinti skirtingų rūšių prekes, todėl tai yra itin patogu. Pervežimai oru – paslauga, kurios metu kroviniai yra gabenami saugiai bei patikimai, tačiau dėl nenumatytų nelaimingų atsitikimų oro uostuose, rekomenduojama įsigyti krovinių draudimo paslaugas. Civilinės atsakomybės draudimas leidžia jaustis saugiai ir išvengti galimų finansinių nuostolių.

 

Krovinio svorio ir kainos ryšys

Pervežimai oru nėra pats pigiausias daiktų gabenimo būdas, tačiau trumpas transportavimo laikas atperka investicijas. Šios paslaugos kaina priklauso nuo krovinio dydžio ir svorio. Kuo didesnis oru gabenamo daikto svoris, tuo brangesnis tampa jo transportavimas. Be to, verta atkreipti dėmesį į išmatavimus.

 

Dėmesys tinkamam pakavimui

Kruopščiai ir atidžiai supakuotas krovinys oru bus pervežtas daug saugiau. Vienas iš svarbiausių aspektų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį – lengvai dūžtančių ar jautrių drėgmei prekių pažymėjimas bei specialus apsaugojimas, kuriam dažniausiai naudojamos nuo smūgių apsaugančios medžiagos. Kaip ir gabenant krovinius kitomis transporto rūšimis, taip ir pasitelkiant pervežimus oru, kokybiškas supakavimas turės įtakos Jūsų krovinio saugumui gabenimo metu.

UAB „ALPI Baltika” siūlo įvairaus dydžio krovinių, išskyrus smulkių siuntų, pervežimus specialiu oro transportu. Be to, mūsų įmonė gali pasirūpinti Jūsų prekių supakavimu, paruošimu gabenimui bei suteikti galimybę pasinaudoti krovinių draudimu ar kitomis svarbiomis, su pervežimu susijusiomis, paslaugomis.