PERVEŽIMAI JŪRA

Pervežimai jūra - kaina ir dar daugiau

Pervežimai jūra – paslauga, kurią renkasi norintys gabenti skirtingų dydžių krovinius tarp įvairių pasaulio žemynų. Jūros transportu ypač patogu gabenti birius krovinius, statybines medžiagas arba įrenginius. Didelis dėmesys yra skiriamas paslaugos kainai, todėl tai puikus pasirinkimas norintiems sutaupyti.

 

Mūsų paslaugos

UAB „ALPI Baltika” teikia pilnų ir dalinių krovinių gabenimo paslaugas, kurios yra atliekamos pasitelkiant talpius jūrinius konteinerius. Jeigu neturite reikiamo kiekio daiktų užpildyti visą konteinerį, jaudintis neverta – mūsų komanda gali sudėti kelių klientų dalinius krovinius į vieną konteinerį, kurie yra plukdomi į numatytą vietą.

Visų tipų kroviniai gali būti nugabenami į Europą, Šiaurės ir Pietų Ameriką, Afriką ar Tolimuosius Rytus. UAB „ALPI Baltika” jūrų transporto skyriaus darbuotojai padeda parinkti tinkamus maršrutus, atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius, prekių specifiką ir kitų aspektus.

Kiekvienu atveju yra atliekami visi reikalingi procesai, susiję su dokumentais, eksporto-importo-tranzito formalumais. Pagal kiekvieno poreikius jūrinėmis bei kitomis transporto priemonėmis gabenami kroviniai gali būti apdraudžiami civilinės atsakomybės draudimu. Visos importo, tranzito, eksporto procedūros tiek Lietuvoje, tiek užsienyje yra atliekamos savo sritį gerai išmanančių profesionalų.

 

Kodėl verta rinktis jūrų transportą?

  • Ekonomiškumas. Pervežimai jūra suteikia galimybę vienu metu gabenti gana didelį kiekį krovinių. Galingi laivai bei galimybė pasirinkti dalinius arba pilnus konteinerius, masinį daiktų pervežimą padaro efektyvų, todėl padeda sutaupyti lėšų.
  • Pasiekiamumas. Pilnųir daliniųkrovinių gabenimas jūra vykdomas įvairiomis pasaulio kryptimis. Tokie pervežimai padeda pasiekti ne tik Europos bet ir Šiaurės bei Pietų Amerikos, Afrikos ar Tolimųjų Rytų krantus.
  • Universalumas. Laivais galima efektyviai pergabenti skirtingų rūšių prekes. Pervežimai tokiu transportu puikiai tinka birių krovinių, statybinių medžiagų, įrengimų, skystų medžiagų, automobilių, šaldytų maisto produktų gabenimui.

 

Krovinių transportavimo sąlygos

  • FAS. Šis terminasapibūdina tokius pardavėjo ir pirkėjo santykius, kai daugelis įsipareigojimų tenka ne eksportuotojui, bet yra perduodami pirkėjui, tuo atveju, kai jūra gabenami kroviniai yra pristatomi iki laivo krantinės arba išsiuntimo uosto lichterio. Eksportuotojas turi pasirūpinti tik reikalingais muitinės formalumais.
  • FOB. Remiantis šiuo terminu eksportuotojo įsipareigojimai pirkėjui yra perduodami tada, kai daiktai yra įkeliami per išsiuntimo uoste nurodytą laivo bortą. Eksportuotojas turi gauti prekių išvežimui reikalingus muitinės leidimus.
  • CFR. Toks terminas reiškia, kad eksportuotojas turi apmokėti visas išlaidas bei frachtą iki pasirinkto uosto. Jeigu kroviniai yra prarandami, sugadinami, išlaidos atitenka pirkėjui. Pardavėjas turi pasirūpinti leidimu išvežti prekes.
  • CIF. Kaip ir CFR atveju, taip ir šiuo, eksportuotojui tenka apmokėti išlaidas bei papildomai pasirūpinti jūra gabenamo krovinio draudimu. Eksportuotojas gauna prekių išvežimui reikalingą muitinės leidimą.

 

Pervežimai jūra – transporto paslauga, kuri padės efektyviai bei saugiai pergabenti įvairių dydžių ir rūšių krovinius. UAB „ALPI Baltika” teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius kokybės standartus, todėl užtikriname malonų ir sklandų bendradarbiavimą.