MUITINĖS TARPININKAI | MUITINĖS TARPININKAVIMO PASLAUGOS

Muitinės tarpininkavimo paslaugos JŪSŲ VERSLUI

Muitinės tarpininkai  – neatsiejama kiekvieno verslo dalis, suteikianti galimybę greitai ir sklandžiai pervežti visus norimus krovinius į kitas šalis. Su šiomis paslaugomis susiduria bene kiekviena įmonė, vystanti tarptautinį verslą, kadangi būtent muitinėje yra nagrinėjamos verslo bei prekybos nuostatos, taikomi apribojimai nelegaliai prekybai ir sprendžiamos prekių gabenimo į kitą šalį problemos.

 

Muitinės tarpininkai veikla

UAB „ALPI Baltika“ teikia muitinės tarpininko paslaugas. Mes pasirūpiname, kad būtų išvengta įvairių teisinių problemų, gali užkirsti kelią efektyviam krovinių gabenimui. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip tai padaryti – kokybiškas, atsakingas bei sąžiningas visų muitams reikalingų dokumentų bei sutarčių parengimas. Žinoma, tai labiausiai aktualu toms įmonėms, kurios vykdo nuolatinę prekybą tarp Lietuvos ir užsienio šalių.

Vienas iš sudėtingiausių dokumentų, kurį užpildyti gali padėti savo srities specialistai – bendrasis administracinis dokumentas, kuris kitaip dar vadinamas muitinės deklaracija. Taip pat didelis dėmesys gali būti skiriamas CMR važtaraščiui, TIR knygelei, kilmės sertifikatams, įvairiems prekybos leidimams bei ataskaitoms.

 

Pagrindinės procedūros:

  • Eksportas. Ši procedūra taikoma, kai iš Europos Sąjungos muitų teritorijos į trečiąsias šalis yra išgabenamos Europos Sąjungos prekės. Tokiu atveju yra reikalinga elektroninė eksporto deklaracija.
  • Importas. Tai užsienio valstybės paslaugų ar prekių įvežimas į kitą valstybę, mūsų atveju, Lietuvą, kurioje importo formalumus reguliuoja Bendrijos muitinės kodeksas. Norint, kad importas būtų efektyvus yra reikalingi tokie dokumentai – vertės deklaracija bei bendrasis administracinis dokumentas.
  • Tranzitas. Tai krovinių perėjimas per tam tikros šalies teritoriją. Ši procedūra sudaro galimybę per tam tikrą teritoriją prekes gabenantiems asmenims nemokėti mokesčių, kurie yra reikalingi tas prekes įvežant arba išvežant iš įvairių vietų.

 

Kodėl verta rinktis šias paslaugas?

Muitinės paslaugų tiekėjai yra savo srities ekspertai, todėl jie turi visas reikiamas žinias, kaip tinkamai pasirūpinti kiekvieno vežėjo kroviniu. Ne kiekviena įmonė gali skirti pakankamai laiko sudėtingų muitų terminų ir sutarčių analizei, todėl šiuo atveju tarpininko pagalba yra labai naudinga, taupanti laiką. Juk dažnai galima susidurti su tokiomis situacijomis, kurių metu paaiškėja, kad tam tikras gabenamas krovinys užstrigo muitinėje, nes nebuvo užpildyti visi reikiami dokumentai. Jeigu norite išvengti bet kokių nesklandumų muitinėje, pasinaudokite muitinės tarpininkų teikiamomis paslaugomis.

 

Patikimų sandėlių svarba

Muitinis sandėliavimas yra skirtas tokių prekių, kurios neturi Europos Sąjungos statuso, laikymui. Laikant krovinius tokio tipo sandėlyje, jie nėra apmokestinami importo muitais ar dideliais mokesčiais, jiems nėra taikomi kiti ekonominiai apribojimai.

Tik tada, kai yra atliktos visos muitinei reikalingos procedūros, prekės įgyja Europos Sąjungos statusą ir gali būti perkeliamos į paprastą sandėlį. Šiame sandėlyje ir toliau yra atliekamas jų saugojimas bei suteikiamos kitos paslaugos, pavyzdžiui, krovinių ženklinimas, rūšiavimas, pakavimas bei kt.

UAB „ALPI Baltika” teikiamos muitinės paslaugos atitiks kiekvieno kliento reikalavimus. Kokybiška krovimo technika, efektyvi sandėlio valdymo sistema ir aukšto lygio aptarnavimas užtikrins, jog Jūsų kroviniai išsaugotų savo pirminę išvaizdą ir saugiai, be jokių nesklandumų pasiektų galutinį tikslą.