LOGISTIKOS PASLAUGOS

Logistikos paslaugos jūsų verslui

Logistikos paslaugos apima įvairių materialinių srautų prekių judėjimo ar prekybinės veiklos organizavimo klausimų sprendimą. Prie šių paslaugų priskiriamos įvairios planavimo, kontroliavimo priemonės, kurios yra naudojamos norint nustatyti ir įvertinti optimalų krovinių srautą, efektyviai valdyti sandėliavimo, transportavimo operacijų valdymą nuo jų pradinės stadijos iki pat pabaigos. Kokybiškas šių paslaugų suteikimas užtikrina, kad visas verslo procesas vyktų itin sklandžiai ir nesudarytų jokių papildomų problemų.

 

Dėmesys kokybiškoms logistikos paslaugoms

UAB „ALPI Baltika” rūpinasi, kad visi klientai gautų tik aukščiausius reikalavimus atitinkančias paslaugas. Didelis dėmesys yra skiriamas multimodalinių krovinių pervežimo srautui, kurio metu tarpusavyje derinamos net kelios transporto rūšys – jūrų, oro, kelių bei geležinkelių. Visi gabenami daiktai bei prekės yra konsoliduojamos specialiuose terminaluose.

Be to, Lietuvos gamintojams bei importuotojams yra pristatomos ne tik patvariuose jūriniuose konteineriuose esančios prekės, bet ir autotraukiniai su dideliu krovinių kiekiu, atskiros žaliavų siuntos, kurios gali būti pateikiamos tiek rulonais, tiek paletėmis. Logistikos paslaugų plėtra jaučiama ir oro transporto galimybių panaudojime.

Visapusiškos logistikos paslaugos suteikia galimybę pervežti itin greitai gendančius maisto produktus ar drabužius, kurie turi būti išsaugoti nesuglamžyti, nes tam tikrų prekių pervežimui yra parenkamas labiausiai tinkamas būdas.

 

Optimizuoti procesai

Gana didelis kokybiškų bei modernių transporto priemonių pasirinkimas suteikia galimybę gabenti grupinius ir mažesniu krovinius, kurių svoris yra didesnis nei 50 kg. Visos prekės yra surenkamos naudojantis specialia sistema, o vėliau siunčiamos į paskirties vietas. Šios paslaugos padeda sumažinti reikalingas sąnaudas, optimizuoti visus procesus bei erdves. Taip pat tokiu būdu efektyviau išnaudojamas tranzito laikas ir mažiau užteršiama aplinka.

 

Sparti plėtra užsienio šalyse

UAB „ALPI Baltika” rinktinių krovinių gabenimo paslaugos teikiamos ne tik Lietuvos, bet ir kitų Europos ar NVS šalių teritorijose. Taip pat labai didelis dėmesys yra skiriamas Vidurio Azijos šalių rinkai, į kurią laikui bėgant krovinių srautai vis didėja.

 

Aukštas saugumas su krovinių draudimu

Jeigu pageidaujate, visi Jūsų kroviniai gali būti apdrausti patikimu civilinės atsakomybės draudimu. Pagal siuntėjo sąskaitą yra apdraudžiama gabenamo krovinio vertė bei pervežimo išlaidų suma.

Neribotos logistikos galimybės, didelis lankstumas klientų atžvilgiu, pagarba ir atsakomybė užsakovui, gavėjui bei efektyvus visų užsakymų vykdymas – vertybės, kuriomis vadovaujantis dirba visa UAB „ALPI Baltika” komanda, siekdama pačių geriausių rezultatų.