KROVINIŲ GABENIMAS

KROVINIŲ GABENIMAS ŽEME, ORU BEI JŪRA

Tarptautinis krovinių gabenimas žemės, jūrų ir oro transportu yra pagrindinė UAB „ALPI Baltika“ veikla. Atsižvelgiant į klientų poreikius, krovinių specifiką bei pervežimų geografiją, siūlome transporto rūšių kombinavimą, multimodalinius pervežimus, suteikiančius galimybę įgyvendinti net pačius sudėtingiausius logistikos sprendimus.

Su mūsų pagalba sausumos, vandens bei oro transportu gabenami įvairios paskirties pilni, daliniai, atitinkamos temperatūros reikalaujantys, pavojingi (ADR klasės) kroviniai. Teikdami paslaugas visuomet orientuojamės į maksimalią kokybę: krovinius gabename saugiai, užsakymus vykdome numatytu laiku, visą reikalingą informaciją suteikiame greitai ir tiksliai. UAB „ALPI Baltika“ atliekamos krovinių gabenimo – tai didelių pajėgumų galimybės, ilgalaikių susitarimų puoselėjimas.

krovinių gabenimas jūros transportu

 

Draudimas

Klientui pageidaujant gabenami kroviniai yra apdraudžiami krovinio vertės draudimu, kurio vertė nustatoma pagal siuntėjo sąskaitą. Tokiu būdu taupomi pinigai ir laikas, nes žalos atveju klientas išvengs galimų finansinių nuostolių bei ginčų su verslo partneriais ar vežėjais.

UAB „ALPI Baltika“ paslaugos draudžiamos civilinės atsakomybės draudimu, taip pat apdraudžiama pervežimo išlaidų suma. Draudimas garantuoja, jog žalos atveju bus apmokėtos ir papildomos išlaidos, susijusios su krovinio gabenimu, papildomu sandėliavimu ar perkrovimu.

Taigi, jei prekių importavimas, eksportavimas bei transportavimas yra Jūsų įmonės veiklos neatsiejama dalis ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, ketinate gabenti vieną ar daugiau krovinių, – pasinaudokite krovinių pervežimo su draudimu galimybe. Žinodami, jog žala bus atlyginta, jei kas atsitiktų Jūsų kroviniams, jausitės saugiau, o net ir nutikus draudžiamajam įvykiui galimų finansinių nuostolių išvengsite.

 

Sandėliavimas

Transporto bei logistikos paslaugų kompanija UAB „ALPI Baltika“ savo klientams taip pat siūlo nuo krovinių gabenimo neatskiriamas sandėliavimo paslaugas. Tai krovinio laikymas paprastame arba muitinės sandėlyje, krovos darbai, krovinių rūšiavimas, ženklinimas bei pakavimas. Šis teikiamų paslaugų kompleksas užtikrina profesionalų ir sklandų krovinių paruošimą gabenimui.

 

Muitinės tarpininko paslaugos

Mūsų specialistų komanda yra pasiruošusi pakonsultuoti visais muitinių procedūrų klausimais bei pasiūlyti Jums optimaliausius sprendimus. Galime parinkti transportą su atitinkamais dokumentais pagal visus muitinių reikalavimus (CEMT, TIR ir trišaliais/dvišaliais leidimais).

Ilgametę patirtį sukaupę mūsų kompanijos specialistai gali visiškai prisitaikyti prie kliento poreikių bei pasiūlyti kokybiškas krovinių gabenimo paslaugas, kompleksinius logistikos sprendimus Jūsų verslui. Su mūsų pagalba krovinių gabenimas žemės, jūrų ir oro transportu dar profesionalesnis!